EUROOKNA:

EUROOKNA

Naše firma nabízí širokou škálu dřevěných eurooken i dveří, které vychází z kvalitní technologie zpracování dřevěných eurohranolů.
Dřevěná okna mají dlouhodobou tradici a působí příjemným i hřejivým dojmem.
Díky použití přírodních materiálů jsou ekologicky přijatelná, jak z hlediska produkce, tak i likvidace po splnění služby svému majiteli.
 
Druhy materiálu:
  • Americký dub
  • Borovice
  • Modřín
  • Dark red Meranti
  • Meranti RTW
  • Smrk
 
TVARY OKEN A DVEŘÍ
Zabýváme se především zakázkovou výrobou dřevěných eurooken i dveří a tak vycházíme vstříc individuálním požadavkům odběratele, co se týče možností tvorby široké škály tvarů a velikostí oken.
Použití dřevěných europrofilů z kvalitních materiálů umožňuje mimo výroby běžných typů dveří i produkci atypických dveřních výplní dle přání zákazníka.
 
KOVÁNÍ
Celoobvodové kování značky MACO umožňuje kombinaci otevírání a vyklápění křídla jedinou čtyřpolohovou klikou. Jednou z volitelných poloh je i volba mikroventilace, která Vám umožní průběžnou výměnu vzduchu v místnosti. Kování MACO zajistí vícebodové bezpečné uzamčení.
Všechna naše okna jsou standartně vybavena pojistkou proti svěšení křídla. Okapnici tvoří termohliníková lišta s přerušeným tepelným mostem, umístěná na spodní části rámu a křídla. Speciální profil spolehlivě odvádí vodu stékající z křídla mimo okenní spáru a rám.
Dveřní kování používáme značky Cobra.
 
VZORNÍK BAREV
Vodou ředitelné odstíny Becker Acroma ( vzorník k nahlédnutí ve firmě )
V případě, že by zákazníkovi nevyhovovala škála lazurovacích laků, je možnost provést povrchovou úpravu okna v jakékoli krycí barvě dle vzorníku RAL. Tento vzorník je k dispozici v naší firmě.